Ресторан “Добра Забава” у с. Бояни

Велике свято чи просто для душі забава  – це наша професійна справа!

Інтер’єр ресторану «Добра забава» у Боянах — це класичний стиль, гармонійні відтінки, строгі та елегантні форми. Банкетний зал здатний прийняти до 300 гостей, тераса — до 50. Ви можете бути на сто відсотків бути впевнені в тому, що будь-яке святкування в ресторані «Добра забава» пройде на найвищому рівні. Тут продумано все — від смачних страв у меню, які вразять навіть найвимогливіших гостей, до чуйного обслуговування та святкової атмосфери.

Персонал ресторану «Добра забава» у Боянах працює над тим, щоб кожен гість почував себе затишно, насолоджувався приємим ресторанним відпочинком і обов’язково відчув, що значить справжня забава, а саме — веселощі по-буковинськи! Час, проведений у ресторані «Добра забава» в Боянах, залишиться в пам’яті тільки самими приємними спогадами, і ви обов’язково повернетеся сюди знову!

Ресторан «Добра забава» запрошує гостей на святкові банкети, фуршети, ювілеї, весілля, дні народження, корпоративи та інші святкування. Ми знаємо, як зробити Ваше святкування максимально насиченим, цікавим і веселим!

Контакти: Чернівецька обл., с. Бояни, вул. Головна, 60. Тел. (050) 648-38-84, (03733) 5-75-94

Дивіться 3D тур:

 

Дивіться фотогалерею: